BEDAVA İNGİLİZCE SİTESİNE HOŞGELDİNİZ! ANA SAYFA  |  BEGINNER  |  ELEMENTARY  |  INTERMEDIATE  |  ADVANCED  |  CONTACT  | 

          ingilizce öğrenme programı
   
   Ana Sayfa    Pratik İngilizce    Oyunlar    Gazeteler    Okuma    Chat    Songs    Fıkra    Şiir    Özel Ders İlanları


WetMan İngilizce Kelime Oyunu
Adam Asmaca tarzı oyunlardan bıktıysanız işte size daha farklı ve gelişmiş güzel bir kelime oyunu. İster kendi oluşturduğunuz bir kelime gurubunu veya programda sizin için oluşturulmuş kelime gruplarını ve kolay, orta, zor seviyeler seçerek oynayabileceğiniz bir Türk programcı Şafak Demir tarafından geliştirilmiş eğlenceli ve faydalı bir oyun.


İngilizce Kelime Ezberleme Programı
İngilizce kelimeleri kolay ezberleyebilmeniz için hazırlanmış güzel bir program. Kelimeyi, anlamını ve örnek cümleyi ekledikten sonra, ekranda size sorması için süresini ayarlayın. Kelimeyi öğreninceye kadar o sorsun siz cevaplayın. Kelimeyi öğrendikten sonra listeden silebilirsiniz. Oldukca kullanışlı ve faydalı bir program.


Ingtur Çeviri Programı
Ingtur.com'dan Ingilizce'den Türkçe'ye kelime ve cümle çevirileri yapabilen iki program. Bilgisayarınıza kurun ve İngilizce cümleleri çevirinMoonStar
Türkçe-Ingilizce ve Ingilizce-Türkçe kelime çevirileri yapabilen, Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı bir sözlük.


Söz look

443 kb boyuntunda ücretsiz ve sadece internette kullanabileceğiniz İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce Sözlük.

Bob Os

Bob Os sizinle konuşabilen bir bilgisayar. Sorduğunuz sorulara cevap verebiliyor. Ona istediğiniz soruyu sorun ama her defasında mantıklı cevaplar beklemeyin. Sizinle alay etmeyi çok seviyor.

Word Web Dictionary
İngilizceden İngilizceye mükemmel bir sözlük. Microsoft Office Word uyumlu ve thesaurus özellikli, eş ve zıt anlamları verebiliyor.


WordNet 2.0 Dictionary
İngilizceden İngilizceye geniş kapsamlı güzel bir sözlük.


English Test
50 Soruluk basit test programı. (DOS versiyonu)

Angles
İngilizce mesajları okuyabilir ve birbirinden güzel çocuk resimlerini izleyebilirsiniz.

Animated Clock

Saatleri öğretmek için hazırlanmış basit fakat güzel bir program.